Публікації

ГО “Фундація Регіональних Ініціатив” організує наметовий табір для молоді (АНОНС)

ГО “Фундація Регіональних Ініціатив” організує наметовий табір для молоді

Ужгородська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив” організує освітньо-мотиваційний наметовий табіру з прав людини для молоді із Закарпаття та сусідніх областей – “A.L.L rightS: Activism-Law-Liberty”.

Табір буде проходити з 30 липня по 4 серпня на території структурного підрозділу УжНУ санаторію-профілакторію «Скалка» та розрахований на 100 учасників. Програма табору включатиме освітню частину з тем: права людини, вступ до громадської діяльності, проектний менеджмент, робота зі ЗМІ, робота з міліцією, лідерство, робота в команді та багато іншого, а також волонтерську допомогу сенаторію-профілакторію «Скалка» та проведення активного дозвілля. На табір запрошені провідні тренери ВМГО ФРІ та інших правозахисних організацій, відомі спікери України.

*ВМГО “ФРІ” є потужною неполітичною та нерелігійною організацією, що діє для підтримки ініціативної творчої молоді і збільшення кількості молодих громадських активістів задля створення свідомого суспільства.

ФРІ-Табір з прав людини – “A.L.L RightS: Activasm-Law-Liberty”

Дата: 30 липня – 4 серпня, тривалість – 6 днів.

Кількість учасників – 70

Кількість обслуговуючого персоналу (організаційна команда, спікери, тренери) – 20-30 осіб.

Цільова аудиторія – 700 проактивних молодих людей, віком від 16 до 25 років, із Закарпатської (в основному – 50%) та інших областей України (50%).

Мета: Підвищення обізнаності у сфері прав людини 70 молодих проактивних людей, віком 16-25 років, з районних центрів Закарпатської (в основному – 50%) та інших областей України, котрі протягом 3 місяців після табору організуються в як мінімум 3 громадські організації та почнуть реалізовувати проекти по захисту прав людиною.

Керівник проекту – Дуб Юлія Іванівна, 099-196-96-12, yuliyadub92@gmail.commailto:yuliyadub92@gmail.com

Голова УМО ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» – Біланіна Олена Володимирівна, 068-373-78-50, olenabilanina@gmail.com

Джерело