Підтримайте нас

Підтримайте нас!

Правозахисний фонд «Розвиток» є благодійною, недержавною, неприбутковою і некомерційною організацією. Ми команда, яка складається із професійних юристів, адвокатів, соціальних працівників, журналістів та перекладачів.

Завдяки партнерським програмам та підтримці міжнародних донорів – нам вдалося реалізувати велику кількість соціальних проектів, які допомогли не одній людині нашого регіону. Якщо Ви поділяєте місію нашого Фонду, і бажаєте особисто долучитися до досягнення нашої мети, то Ви завжди можете підтримати нас наступним чином:

– стати членом нашого Фонду. Ми відкрита команда яка завжди рада новим професіоналам;
– долучитися до роботи на волонтерських засадах чи умовах pro-bono;
– поділитися історією про правопорушення. Наші адвокати та юристи нададуть при потребі якісну правову допомогу, а журналісти професійно висвітлять Вашу історію;
– стати нашими офіційними партнерами. Ми впевнені, що шляхом співпраці можливо прискорити та якісно покращити життя нашої країни.

Вся наша робота є безоплатною, адже більшість людей, які звертаюся за допомогою не спроможна оплачувати такого роду послуги. Ви завжди можете надати нам фінансову благодійну допомогу, яка буде направлена виключно на реалізацію поточних чи нових проектів, спрямованих на:

– захист прав людини;
– дотримання прав ромів та розвиток ромського самоврядування;
– проведення право просвітних заходів: тренінгів та семінарів;
– адвокасі та лобіювання прав соціально незахищених верств населення;
– соціальну журналістику;
– видавничу діяльність.

Кожен внесок для роботи Фонду, означає Вашу прихильність та підтримку цінностей демократії, захисту прав, посилення прав громадян та підвищення право освітнього рівня членів громад. Здійснення благодійного внеску відбувається шляхом перерахування на офіційний банківський рахунок:

Правозахисний фонд «Розвиток»
м.Мукачево, пл. Кирила та Мефодія 17/12
Р/р 26001053910126
Мукачівська філія “Приватбанк”
м. Мукачево
МФО 312378
Код 37713332

або через онлайн форму