Публікації

Воловецька ромська громада самостійно зібрала кошти на розвиток інфраструктури у таборі

rom1

На передодні Дня ромів, який відзначають 8 квітня, поселення ромської громади в селищі Воловець навідали гості Олександр Сушко – виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження», Ольга Жмурко – директор ромської програми Міжнародного фонду «Відродження» та Євген Бистрицький. Гостинно зустрів їх голова Воловецької селищної ради Михайло Попелич та юрист Правозахисного фонду «Розвиток» Матола Тетяна.

rom2

Закінчилася зима і починається вікова проблема ромських поселень – відсутність доріг. «Так, на сьогодні, ситуація буде змінюватися. Воловецька селищна рада, в тісній співпраці з Правозахисним фондом «Розвиток», вирішила виділити фінансування на облаштування дороги в поселенні. Зокрема, селищна рада фінансуватиме роботи по відведенню грунтових, дощових вод, розрівнювання доріг та завезенню вулиць щебенем. Селищна рада, за власні кошти, надасть всю необхідну техніку для проведення робіт, на орієнтовну суму 20 тис.грн.», – ділиться на зустрічі своїми спільними з ромською громадою та Фондом «Розвиток» планами Воловецький селищний голова Михайло Попелич.

На зустрічі, громада розповідала Євгену Бистрицькому та іншим гостям, про те, що кожен мешканець поселення розуміє – без особистої фінансової участі не можливо добитися позитивного результату. І тут же почався збір коштів, щоб фінансово долучитися до ремонту доріг у ромському поселенні.

На сьогодні ромська громада зібрала майже 10 тисяч гривень, для того щоб спільно з Воловецькою селищною радою та Правозахисним фондом «Розвиток» почати роботи. На прощання Ольга Жмурко та Євген Бистрицький побажали успіхів і натхнення в такій потрібній і спільній роботі, яка неодмінно дасть результат – і дорога в поселенні буде.