Програми для молоді

students

Молоді люди мають безмежний потенціал і творчі здібності, необхідні їм для здійснення змін, як у своєму власному житті, так і в житті своєї країни. Працюючи з молоддю ми ставимо за мету розширити їх права та можливості, допомогти їм повноправно брати участь у розвитку суспільства і спільно сприяти соціальним змінам в створенні культури миру.

Наша програма сприяє міжнародної мобільності, міжкультурному діалогу та європейської інтеграції, в першу чергу серед молоді у віці 18-30 років.

С цією метою ми проводимо безкоштовні онлайн вебінари та семінари в навчальних закладах, на яких розповідаємо:

– про програму «Міжнародна кар’єра» яка створена на базі програми «Au-Pair»
– про доступне та безкоштовне навчання в європейських університетах та перспективи після отримання європейської освіти
– як за 2 роки навчання в Європі стати багатомовним перекладачем зі знанням 5-ти іноземних мов і знайти високооплачувану роботу
– про легальне та безпечне перебування за кордоном під час навчання і проживання в Європі, про запобігання торгівлі людьми
– про умови перебування в Євросоюзі та про систему «шенген»
– про молодіжний туризм, молодіжні знижки, про те як дешево подорожувати по 24 країнам Європи без візи
– про те як під час вихідних жити безкоштовно в найкрасивіших столицях Європи

Програма «Міжнародна кар’єра» ми хочемо надихнути активну молодь на ще більші досягнення в власному житті, розвиватися особисто та професійно, розширювати кругозір через знайомство з іншими культурами, брати участь у різноманітних міжнародних програмах обміну, отримувати гранти на навчання, набиратися життєвого досвіду та мандрувати.