Публікації

У Мукачеві стартує акція «Чужих дітей не буває — подаруй радість ромському малюку»

У Мукачеві стартує акція «Чужих дітей не буває — подаруй радість ромському малюку»

Сьогодні в Україні відбувається багато важливих і складних подій: соціально-економічні підйоми і спади, війна, страйки і вибори, але що б не відбувалося, наближається найдивовижніший час, коли збуваються всі мрії — новорічні свята.

Подаруйте ромським дітям трохи уваги і різдвяного тепла. Згадайте, як в дитинстві ви чекали різдвяних і новорічних свят, як мріяли про диво. Давайте всі разом зробимо чарівне свято дітям.

Благодійний фонд «Розвиток» розпочинає акцію «Чужих дітей не буває — подаруй радість ромському малюку». Всі бажаючі, які хочуть приєднатися до цієї акції, до 18 грудня 2014 можуть внести свій внесок у турботу про ромських малюків, які отримують подарунки в кращому випадку раз на рік, на новорічні свята. Не потрібні гроші, найкраще, якщо ви зможете купити кілограм цукерок або фрукти.

Упаковані подарунки ми будемо роздавати в мукачівському ромському таборі малюкам з багатодітних та малозабезпечених сімей. Ваші подарунки ви можете приносити в офіс БФ «Розвиток» за адресою: Мукачево, площа Миру 17/12. З 10-00 до 15-00, щодня крім вихідних. Більше інформації ви можете отримати за телефоном 099 249 6460.

Спасибі, що не залишилися байдужими!