Публікації

Відомі ромські лідери і активісти розпочинають всеукраїнський флешмоб проти ганебного пам’ятника

Вчора, 3 вересня 2015 року в Мукачеві відбулася дійсно унікальна подія, яка не має аналогів у світі, яка принизила гідність та дискримінувала права будь-якої нормальної людини. На перехресті вулиць І.Франка та М. Токаря був встановлений пам’ятник «поваги» рому, який вказав на «єдино належне» для будь-якого члена ромської громади.

Ця новина на стільки обурила ромські громади України, що останні вже просто не будуть мовчати та терпіти ці знущання. Тому, сьогодні розпочинається всеукраїнський флешмоб гідності, який тепер вкаже владі, хто такі справжні роми. Тому, шановні, готуйте пам’ятники справжньому рому, а не ваші диктати їхнього справжнього місця у вашому псевдо ідеальному світі.

Ромське населення вже не мовчить, і не дозволить закривати собі роти та принижувати найцінніше – свою гідність.

1

2
Ще фотографії:

3

4

5

7

PS: Центри правової інформації та консультацій, які надають безоплатну правову допомогу ромському населенню працюють при підтримці програми “Рома України”, Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи читайте на сайті www.legalspace.org в розділі “Посилення правових можливостей ромських громад”. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження», інших громадських, релігійних, політичних організацій та приватних осіб.