Публікації

Англійська – офіційна мова ЄС

human

Посол Джон Теффт виступив із заключною промовою в перший день дводенної міжвідомчої конференції.

Сьогодні 6 жовтня 2011, Посол Джон Теффт виступив із заключною промовою в перший день дводенної міжвідомчої конференції американських державних органів і установ, що займаються питаннями підтримки викладання та вивчення англійської мови в Україні. Конференція була проведена в готелі «Русь» в Києві. Вона зібрала американських та українських партнерів, задіяних в програмах з викладання та вивчення англійської мови, з метою поліпшення спілкування, скоординованості, співробітництва і співпраці між зацікавленими сторонами. Представники Корпусу миру в Україні, Державного департаменту США, Оборонного мовного інституту та Департаменту освіти США зробили ряд презентацій щодо програм з англійської мови, які вже діють в Україні, і проектів, які можуть бути прийняті в майбутньому.

Учасники конференції зосередили свою увагу на п’яти основних напрямках роботи з навчання англійської мови: дистанційне та мобільне навчання, дистанційне підвищення кваліфікації викладачів, навчання студентів педагогічних вузів, професійний розвиток викладачів, використання і поширення навчальних та методичних матеріалів. У другий день наради учасники були запрошені до участі в менших, більш цілеспрямованих робочих групах, де вони повинні були підготувати плани дій для стимулювання спілкування та співпраці серед агентств США, задіяних в програмах з англійської мови в Україні, а також серед українського освітніх установ.

У своїй промові Посол Теффт підкреслив важливість вивчення англійської мови, яка є цінним інструментом, що сприяє спілкуванню через кордони. Англійська – офіційна мова ЄС, і їм володіє 51 відсоток громадян ЄС. Посол Теффт пояснив, що уряд США підтримує зусилля, як ця конференція, як спосіб допомоги Українським освітнім установам зміцнити свої програми з навчання і викладання англійської мови. Можливість спілкуватися англійською може надати доступ до інформації, яка сприяє стійким позитивним змінам та ефективному глобальному діалогу. Уряд США зацікавлений в тому, щоб забезпечити можливість для українських вчителів більш ефективно викладати навички спілкування, пропонувати вікно з видом на американське суспільство, історію та культуру, заохочувати аналітичне мислення, терпимість до відмінностей і зростаюче розуміння між ними та їх учнями. В кінцевому рахунку, ці учні і наступне покоління українців будуть насолоджуватися плодами цієї праці.

Джерело: Посольство США в Україні