Публікації

Анкетування в Перечинському ромському таборі

13
Сьогодні ми проводили опитування в ромському таборі в Перечині. Всього було анкетовано 30 сімей. Цей захід відбувається в рамках незалежного громадського моніторингу роботи виконавчих органів та органів місцевого самоврядування у Закарпатській області з реалізації Плану заходів Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року.

Результатами проведеного проекту стануть незалежний національний звіт щодо стану виконання Плану заходів ромської Стратегії та підготовлені рекомендації провідних спеціалістів щодо поліпшення національної політики щодо ромського національної меншини.

12

PS: Центри правової інформації та консультацій, які надають безоплатну правову допомогу ромському населенню працюють при підтримці програми “Рома України”, Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи читайте на сайті www.legalspace.org в розділі “Посилення правових можливостей ромських громад”. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження», інших громадських, релігійних, політичних організацій та приватних осіб.