Публікації

Анонс. Семінари для членів ініціативних груп зі створення органів самоорганізації ромських громад в Мукачівському районі

Учасники семінарів це члени ініціативних груп, в подальшому члени органів самоорганізації ромських громад, які вже відібрані з особливої спільноти людей – мешканців ромських громад в Великих Лучках, Павшино та Чомонині, які щиро зацікавлені ідеєю створення та розвитку органів самоорганізації ромських громад, які прагнуть набути нового досвіду та розвинути власні здібності, які будуть діяти на благо своїх громад, допомагати у вирішенні місцевих проблем та готові спільно працювати з представниками місцевої влади для досягнення однієї мети – сталого розвитку своїх ромських громад.

Після першого етапу семінарів та створення органів самоорганізації ромських громад, представники ромських поселень навчаться здійснювати прямий зв’язок з органами влади та представляти інтереси своїх громад через залучення до роботи в координаційних радах/комісіях/комітетах створених при ОМС.

Перші семінари пройдуть 16 і 28 грудня 2016 року та будуть відбуватися на базі Ресурсного центру розвитку ромського самоврядування в Закарпатській області.

Проект «Розширення можливостей ромських громад Мукачівського району в процесах прийняття рішень на місцевому рівні» впроваджується Правозахисним фондом «Розвиток» при підтримці Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження».

Прес-центр Правозахисного фонду «Розвиток»