Публікації

Безкоштовна правова первинна допомога стала доступнішою

Untitled-1

Правозахисний фонд “Розвиток” двічі на місяць проводить виїздні косультації для мешканців сіл Великі Лучки, Чомонин та Пашино Мукачівського району.

На прийом до юриста Фонду Матола Тетяни мешканці сіл риходять з різними питаннями – як оформити спадок, чи доручення на вчинення дій від імені іншої особи, як отримади дублікат сертифікату на земельний пай та з батьма іншими, вкрай важливими для кожного, питаннями.

“Я вважаю, що кожна людина повинна мати реальну можливість звернутися за порадою юриста. Адже не кожен мешканець віддаленого села, як то Великі Лучки чи Чомонин має можливість поїхати в місто, щоб отримати безкоштовну первинну правову допомогу. Через фізичний стан чи стан здоов’я, чи мама, яка неможе залишити на довго маленьких дітей мешканці таких сіл фактично позбавлені можливості звернутися по юрдичнуе допомогу. Тому Правозахисний фонд “Розвиток” і прийняв рішення про надання безкоштовних юридичних консультацій громадянам безпосередньо в місцях проживання, щоб кожна людина могла звернутися до юриста та отримати кваліфіковану юридичну допомогу”
, – зазначила Матола Тетяна, юрист Правозахисного фонду “Розвиток”.