Публікації

Безоплатна правова допомога ромам в м.Свалява

роми свалява
З метою отримання доступу ромів до безкоштовної юридичної допомоги в місті Свалява, було прийнято рішення відкрити ще один офіс безпосередньо в свалявському ромському таборі.

Робота «Мукачівського правозахисного центру» покликана виявити правові потреби ромів в місті Свалява. Поліпшити життєве становище представників ромської національної меншини, що проживає в умовах бідності та соціально-правової ізоляції. Маючи можливість отримувати безкоштовну правову допомогу, роми зможуть отримати можливість користуватися законом, правовою системою та юридичними послугами, що призведе до їх соціальному розвитку та правової захищеності.

мукачівський правозахисний центр

Як показав успішний досвід роботи «Мукачівського правозахисного центру» в м.Мукачево – користуючись знанням та розумінням законів, люди навчилися передбачати наслідки невирішених правових і соціальних проблем, з якими вони стикалися раніше, і більше не бояться відстоювати і захищати свої законні права.

Юристами центру надаватиметься первинна правова допомога у вирішенні наступних питань:
– Представництво інтересів та супровід ромів в різних інстанціях;
– Підготовка та аналіз правових документів, роз’яснення законодавства та підготовка позовних заяв, скарг та інформаційних запитів;
– Допомога в оформленні та оновленні документів;
– Проведення семінарів для підвищення рівня правової культури ромського населення;
– Правова допомога ромському населенню;
– Медіація для врегулювання індивідуальних і групових конфліктів з метою досудового їх вирішення.

правова допомога ромам Свалява

Робота «Мукачівського правозахисного центру» в м. Свалява здійснюється за сприяння виконавчого комітету Свалявської міської ради і за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках реалізації програми “Посилення правових можливостей ромських громад”.