Публікації

Для навчання в Австралії більше не потрібно здавати IELTS!5 листопада 2011 року Австралія скасувала монополію тесту на знання англійської мови – IELTS (International English Language Testing System) при отриманні студентської візи.

Відтепер на австралійський ринок міжнародної освіти зможуть увійти інші провайдери тестів англійської мови.
“Це позитивний крок в правильному напрямку”, – говорить Джаг Каірра, консультант з питань освіти та імміграції в Мельбурні.

Як тільки монополія IELTS буде ліквідована, Департамент у справах імміграції та громадянства Австралії (DIAC) почне приймати результати таких тестів на знання англійської як: TOEFL (Test of English as a Foreign Language), Pearson’s PTE Academic test і Cambridge English Advanced test.

До цього моменту, претенденти на студентську візу повинні були надати результати тесту IELTS, для докази володіння англійською мовою. Система IELTS, яка знаходиться у спільній власності Австралійського агентства розміщення іноземних студентів IDP і Британської Ради, також використовується і для отримання всіх робочих віз, а також імміграційних віз для кваліфікованих працівників.

Як пише австралійська преса, DIAC вже працює з іншими провайдерами тестів для створення різних стандартів володіння англійською мовою.

Індустрія міжнародного освіти Австралії протягом тривалого часу вимагала розширення системи тестування англійської мови. “Відтепер студенти зможуть здавати такі популярні тести на знання англійської як TOEFL і PTE. Ці тести мають всесвітнє визнання, і студенти виграють від того, що вони складають тести, які приймаються в багатьох країнах, а не тільки в Австралії”, – говорить Каірра.

Оскільки 5 листопада зміни торкнулися лише студентських віз, існує потреба в поширенні змін і на інші типи віз. “Ці тести повинні прийматися при отриманні та інших віз, таких як Міграційна віза кваліфікованого працівника, а також різними організаціями, які оцінюють кваліфікацію”, – додає Каірра.