Публікації

Дванадцята квартальна зустріч партнерів проекту USAID «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні”

usaid

27 і 28 листопада 2013 року в Чернівцях відбулася 12 квартальна зустріч партнерів проекту USAID “Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні”, яка проводилася Агентством США з міжнародного розвитку, Міністерством юстиції України та Головним управлінням юстиції в Чернівецькій області.

Під час зустрічі були обговорені такі питання: підвищення потенціалу організацій, що надають правові послуги, організація роботи з громадянами щодо інформування про діяльність судів, приклади успішної співпраці з надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим громадянам, засоби захисту споживачів в кредитних відносинах, а також актуальні питання законодавчого регулювання в сфері трудових відносин.

Учасниками зустрічі були представники юридичних фірм та громадських правозахисних організацій з усієї України. Серед запрошених гостей були представники Головного управління юстиції у Чернівецькій області, Апеляційного суду Чернівецької області, Департаменту охорони здоров’я та захисту населення Чернівецької облдержадміністрації, Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернівецькій області, завідувачі громадських приймалень з надання безоплатної первинної правової допомоги органів юстиції.

Закарпаття представляла Ірина Лисничка, юрист Благодійного фонду “Розвиток”, яка провела презентацію з питань взаємодії з органами юстиції по відновленню паспортних документів для представників ромського населення.