Публікації

Канадські експерти поділилися досвідом запровадження інновацій у сфері правових послуг

3

Дизайн мислення. Як створити, відкрити в собі нові інноваційні підходи до надання правової допомоги, днями навчалася юрист Правозахисного фонду «Розвиток» Матола Тетяна.

На протязі двох днів, 28 лютого та 1 березня 2018 року, канадські колеги в мальовничому місці під Києвом, провели воркшоп з правових інновацій.
Учасники заходу – фахівці та фахівчині системи БПД в Україні, їх партнери, адвокати, які співпрацюють з центрами з надання БВПД, клієнти системи БПД, фахівці у сфері сучасних технологій, представники громадських організацій, Міністерства юстиції України, вищих навчальних закладів, громадські радники.
Більше 80 юристів зібралися за одним столом, щоб спільно та за допомогою канадських експертів навчитися визначати проблеми клієнтів, досліджувати їх.

Мета тренінгу – допомоги команді системи БПД у пошуку інноваційних підходів до роботи системи та задоволення правових потреб її клієнтів.

4

«Від правильного визначення проблеми клієнта, її першопричини», – ділиться своїми враженнями юрист Фонду Матола Тетяна, – «залежить повнота та якість юридичної допомоги. Формування ідей та вибір оптимальних рішень для клієнта».

Захід організовано проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, за фінансової підтримки Уряду Канади.