Публікації

ХI Школа по правам людини

13-17 листопада 2012 року в Харкові пройшла ХI Школа з прав людини для активістів українських правозахисних НУО, організована Харківською правозахисною групою за сприяння Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Від нашого фонду участь в цій школі прийняв юрист і правозахисник Олег Григор’єв.

У програму школи були включені лекції, присвячені сучасній концепції прав людини, захисту прав людини в Європейському суді, доступу і відкритості інформації, співпраці правозахисних організацій із засобами масової інформації, а також розглянуті наступні питання:

• Правозахист і політика. Правозахисні НУО і влада
• Українська Конституція в сучасному контексті
• Застосування міжнародних механізмів захисту прав людини неурядовими правозахисними організаціями
• Захист прав людини в ЄСПЛ
• Проведення правозахисних акцій та кампаній.

Під час проведення занять, перед учасниками виступили кращі українські експерти-правозахисники: співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров, голова правління Української Гельсінської Спілки з прав человека Аркадій Бущенко, координатор проектів Харківської правозахисної групи Людмила Клочко та інші.

Для учасників школи найціннішим виявився досвід експертів ХПГ. Під час роботи піднімалися дуже гострі проблеми, з якими стикаються правозахисні центри і громадські приймальні.

Переглянути фотографії можна за цим посиланням.