Публікації

Кластерна зустріч моніторів НПМ західного кластеру

2

25 листопада 2017 року в місті Львів монітори національного превентивного механізму Західного кластеру обговорювали нагальні питання діяльності.

Відкриваючи захід, у своїх вітальних словах, організатори заходу зауважили значущість діяльності НПМ.
«Національний превентивний механізм в цьому році відзначив п’ять років діяльності. Та цього річ ми хочемо, також презентувати результати першого року діяльності Громадської організації «Моніторів НПМ «Україна без тортур»». Діяльність, громадських моніторів є вкрай важливою для розбудови демократичної держави, дотримання прав людини, і ми повинні вголос заявити про своє існування та розповідати широкій громадськості про свою діяльність. Саме для цього ми сьогодні зібралися, щоб випрацювати принципи інформаційної кампанії, яка покликана інформувати та звертати увагу громадськості та існування проблем дотримання прав людини у місцях несвободи», – відкриваючи захід, сказала координатор Західного регіону Наталія Козир.

1

На зустрічі обговорювалися також важливість інформованості громадськості про діяльність ГО «Монітори НПМ «Україна без тортур». З метою розширення географії впливу необхідним є створення відокремлених підрозділів по регіонам України, тісна взаємодія з місцевими ЗМІ, для цього, на зустрічі обговорювалися напрямки збільшення активності моніторів на місцях.

Волік Валентина, в продовження теми впровадження інформаційної кампанії, зауважила, що зараз проходять всеукраїнські заходи присвячені захисту прав людини, і Громадська організація «Моніторів НПМ «Україна без тортур» має приймати активну участь в інформаційних кампаніях, щоб про діяльність національного превентивного механізму дізналося якомога більше.

На зустрічі, після активного обговорення, затверджено план заходів інформаційної кампанії, що включають в себе виступи на телебаченні, участь в флешмобах та багато інших цікавих акцій. Також всі учасники погодилися про необхідність розширення географії діяльності ГО «Моніторів НПМ «Україна без тортур»» через створення відокремлених підрозділів в усіх областях України.

Натхненні зустріччю, всі учасники роз’їхалися по домівкам, щоб на місцях реалізовувати всі прийняті заходи, в проваджувати в життя високі цілі національного превентивного механізму.

Більше фото у галереї.