Публікації

Комунікаційний тренінг з розвитку співпраці адвокатів із мас-медіа та громадськими організаціями

Адвокати Мукачево

Сьогодні, 6 жовтня цього року в місті Мукачево відбувся комунікаційний тренінг на тему «Розвиток зовнішніх зв’язків адвокатів, регіональних органів адвокатського самоврядування із мас-медіа та громадськими організаціями». Координували ефективну комунікацію Марк Сегал – головний експерт Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Станіслав Батрин – керівник проекту «Відкритий Суд», Людмила Гуменюк – виконавчий директор « Центру медіареформ», Ганна Колесник – Голова комітету захисту прав людини Національної асоціації адвокатів України та Леонід Лазебний – головний редактор журналу «Адвокат». На даному заході брали участь адвокати, а також представники правозахисних та інших громадських організацій, мас-медіа.

Учасники тренінгу розвивали в собі здатність працювати разом для виконання Декларації щодо захисту прав людини у кримінальному провадженні (яка була підготовлена та офіційно представлена адвокатською спільнотою 24 червня 2015 р. у м. Києві) для побудови дієвої системи боротьби з порушеннями професійних прав адвокатів та прав їхніх клієнтів. Зосереджувалася увага на тому, що дуже часто висвітлення у медіа допомагає вирішити проблеми і вплинути на хід розгляду справи.

Дуже цікавим для учасників було представлення національної ініціативи Відкритий суд, який реалізується в Україні з червня 2015 року та об’єднує юристів та волонтерів з усієї України, які проводять відео зйомки судових засідань та забезпечують прозорість прийняття судових рішень і дотримання вимог закону учасниками процесу, дисциплінують поведінку сторін, адвокатів, прокурорів та суддів.

Участь у комунікаційному тренінгу від Благодійного фонду «Розвиток» взяла адвокатеса, правозахисниця Ірина Лисничка.

Прес-центр Благодійного фонду “Розвиток”