Публікації

Конкурс на участь у робочій групі по розробці концепції міської цільової програми з надання безоплатної первинної правової допомоги жителям міста Мукачево

бесплатная правовая помощь

Оголошується конкурс по залученню представників громадських організацій області, які мають досвід роботи з надання безоплатної правової допомоги не менше двох років для участі в робочій групі з розробки концепції міської цільової програми з надання безоплатної первинної правової допомоги жителям міста Мукачево

Міська цільова програма з надання безоплатної правової допомоги розробляється в рамках проекту «Розвиток сталої системи надання первинної правової допомоги жителям міста Мукачево», який реалізується Благодійним фондом «Розвиток» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні, Міністерства закордонних справ Данії та Міжнародного фонду «Відродження».

Головною метою проекту є забезпечення здійснення висококваліфікованої захисту конституційних прав і представництва правових інтересів бідних і соціально незахищених верств населення, включаючи ромське населення, фінансовий стан яких не дозволяє їм отримувати платну юридичну допомогу.

Реалізація міської програми буде ґрунтуватися на принципах верховенства права, законності, доступності та забезпечення високої якості надання безоплатної правової допомоги. Сприятиме рівній і прозорій участі та співпраці між організаціями громадянського суспільства та місцевими органами влади.

Розвиток стійкої системи надання первинної правової допомоги жителям міста Мукачево – це початок процесу системних змін в Закарпатті, який встановить соціальні зв’язки в суспільстві і сприятиме включенню бідних верств населення в соціальні процеси міста.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати інформацію, яка включає такі відомості:
– Повна назва організації і дата заснування
– Кількість працівників організації, які надають безоплатну правову допомогу
– Річний звіт про діяльність організації (в довільній формі)
– Кількість наданих консультацій і перелік питань, з якими найчастіше звертаються мешканці міста за правовою допомогою
– Перелік стратегічних справ з якими працює організація (при наявності)
– ПІБ представника організації, який планує брати участь в робочій групі
– Інформація про освіту та досвід роботи в сфері надання правової допомоги представника організації, який планує брати участь в робочій групі
– Контактна інформація: електронна пошта та номер телефону.

Дану інформацію необхідно надіслати на електронну пошту БФ «Розвиток» info@rozvitok.org з поміткою – Конкурс на участь у робочій групі, не пізніше п’ятниці 07.03.2014 року.

Про відбір кандидатів на участь в робочій групі буде повідомлено 10 березня 2014.

Для отримання більш докладної інформації про участь в робочій групі по розробці концепції міської цільової програми з надання безоплатної первинної правової допомоги жителям міста Мукачево, будь ласка, звертайтеся:
по тел. 099-249-64-60 та електронною адресою: info@rozvitok.org
Контактна особа – Козир Наталія, координатор проекту.