Публікації

Круглий стіл на тему: «Профілактика дитячої бездоглядності та підліткової злочинності. Проблемні питання проведення профілактичної роботи серед неповнолітнії та шляхи їх вирішення».

Головував на засіданні начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Закарпаття Василь Мадяр. У роботі круглого столу також взяли участь начальник міліції громадського блоку Мукачівського МВ Володимир Кеменяш, начальник сектору КМСД мукачівської міліції В.Соскіда, прокурори прокуратури Мукачева та району Алла Федорова та Андрій Грицак., представники Благодійного фонду “Розвиток” Наталія Козир та Олег Григор’єв. Були присутні також представники освіти та журналісти.

За словами правоохоронців, протягом першого кварталу 2014 року, працівниками кримінальної міліції у справах дітей було зафіксовано 7 кримінальних правопорушень, серед яких 2 грабежі, 3 крадіжки, шахрайство та один випадок ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

Міліціонери притягали до відповідальності як неповнолітніх, так і їхніх батьків, результатом чого були зафіксовані 43 адміністративні правопорушення, 33 з яких – з боку батьків. Це і незаконне зберігання наркотиків, розпивання алкоголю, випадки насильства у сім’ї.

На обліку у СКМСД Мукачівської міліції перебуває, наразі, 35 неповнолітніх, а також 52 неблагополучні сім’ї в яких виховуються 67 дітей.

Представники громадських організації підняли актуальне питанння інтеграції в суспільство дітей, які виросли в інтернатах, а також проблеми пов’язані з дитячою судимістю, алкоголізмом. Було запропоновано залучити до роботи волонтерів.
Результатом круглого столу повинна стати глибша та ефективніша співпраця між інституціями, пов’язаними з вихованням та навчанням дітей.

Джерело: http://www.mukachevo.net