Публікації

Круглий стіл з питань співробітництва та обміну досвідом між Мукачівським правозахисним центром і представниками ромського населення

У п’ятницю, 23 листопада 2012 року, відбувся круглий стіл за участю представників «Мукачівського правозахисного центру», Мукачівського виконавчого комітету, ромського депутата і старости ромського поселення в місті Мукачево.

Головною метою круглого столу було обговорення подальшої співпраці та обмін досвідом в рамках спільної допомоги ромському населенню.

Учасники зустрічі наголосили на необхідності розширення території надання безоплатної правової допомоги для ромського населення. З цією метою, робота «Мукачівського правозахисного центру», з офісом в центрі ромського табору, буде спрямована не тільки на надання первинної та вторинної безоплатної правової допомоги ромському населенню щодо отримання ідентифікаційних документів та здійснення реєстраційних процедур, а й на сприяння системним змінам з розширення доступу ромського населення до правосуддя, адміністративних і соціальних послуг.

Як зауважив заступник міського голови Лабош Михайло: «На сьогоднішній день, правозахисний Центр відіграє роль з’єднує ланки між ромськими громадами та соціальними структурами для поліпшення доступу ромів до цих послуг і найважливіше, що правозахисний центр надає комплексне рішення самих звичайних побутових проблем ромів»
.
Крім надання безпосередньо правової допомоги ромам, діяльність Центру спрямована і на поширення серед ромського населення правових знань та підвищення їх правової культури.