Публікації

Ми підписали договір про співпрацю з Мукачівською міською радою

26 березня, в понеділок під головуванням заступника Мукачівського міського голови Михайла Лабоша відбулося чергове засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Мукачево.

На ньому були розглянуті питання: «Про Програму правової освіти населення в м. Мукачево на 2012-2014 рр», «Про співпрацю між Благодійним фондом «Розвиток» з Мукачівською міською радою» і інші. З цих та інших обговорюваних питань було прийнято відповідні рішення, спрямовані на поліпшення роботи з правової освіти населення.

Помітною подією чергового засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення м.Мукачево стало включення в її склад голови правління равозахисним фондом «Розвиток» Козир Наталії. Між фондом і Мукачівським міським радою 14 березня 2012 року було підписано Договір про співробітництво, спрямований на об’єднання зусиль для допомоги малозабезпечених і соціально незахищених верств населення (включаючи етнічні громади) здійснення заходів щодо організації правового інформування і виховання населення, співпрацю в галузі молодіжної політики, фізичної культури і спорту, освіти, туризму, охорони здоров’я, культури та інших сфер соціально-культурного життя, створення і підтримка заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації соціальних працівників, юристів і психологів, загальної інформаційної підтримки та обміну інформацією.

Источник: Мукачівська міська рада