Публікації

Ми стали членами коаліції “Правовая країна” в сфері трудових прав

conference

24-26 жовтня 2012 року в м. Ужгород пройшла третя квартальна зустріч партнерів проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні” Правова країна. На зустріч були запрошені представники неурядових організацій займаються наданням правової допомоги громадянам України. Практикуючі адвокати ознайомили учасників зустрічі з традиціями “pro bono” в юридичній професії та поділилися своїм позитивним досвідом.

На другий день зустрічі учасники конференції в рамках ознайомчого візиту відвідали офіс «Мукачівського правозахисного центру», який функціонує при Благодійному фонді «Розвиток», а так само другий офіс, який розташований в центрі ромського табору.

P.S. Фінансований USAID проект «Правова країна» працює над такими питаннями, як поліпшення доступу до правосуддя в сфері трудових відносин і зайнятості, охорони здоров’я та майнових прав. Він покликаний сприяти розвитку системи безоплатної правової допомоги та більш високої результативності роботи правозахисних та інших громадських організацій, які займаються проблемами права в Україні. Діяльність проекту спрямована на розвиток потенціалу мережі, яка об’єднує юридичні клініки, правозахисні ГО і приватних юристів, для надання консультацій громадянам та представництва їх інтересів. Проект також проводить громадські інформаційні кампанії, які мають на меті підвищити обізнаність громадян з їх правами.