Публікації

Ми стали членом Асоціації сприяння сомоорганізації населення

7

20 січня 2018 року юрист Правозахисного фонду «Розвиток» Матола Тетяна, за рішенням правління Всеукраїнської громадської організації Асоціація сприяння сомоорганізації населення, долучилася до Асоціації, ставши членом цієї громадської організації.

Сприяння розбудові демократії та спроможних громад в Україні через розвиток самоорганізації та створення дієвої системи громадської участі у справах місцевого значення – один з основних напрямків діяльності Правозахисного фонду «Розвиток», який вже шість років працює на цій ниві.

Членство в громадській організації, що займається розвитком громад та місцевої демократі з 2006 року надає можливість Правозахисному фонду «Розвиток» перейти на якісно новий рівень роботи в громадах, відкриває широкі можливості розвитку громад Закарпатської області.

«Найвища оцінка нашої діяльності це, перш за все, довіра громад з якими ми працюємо, та визнання нашої діяльності такими авторитетами як Всеукраїнська громадська організація «Асоціація сприяння сомоорганізації населення» велика честь для Правозахисного фонду «Розвиток» взагалі та для мене особисто, як для правозахисника та громадського діяча. До сьогодні в Асоціацію входили представники всіх регіонів України, окрім Закарпатської області. А тому відаю всіх краян в можливість долучитися до вкрай важливої діяльності, спрямованої на розвиток громад нашого краю», – з натхненням розповідає Матола Тетяна.