Публікації

Ми стали переможцями конкурсу від МФ «Відродження»

Дорогі друзі та колеги, ми хочемо поділитися з вами приємною і довгоочікуваною новиною.

Наш фонд «Розвиток» став переможцем конкурсу “Створення в невеликих громадах Центрів правової інформації та консультацій”.

Ми також стали членами єдиної всеукраїнської мережі центрів правової інформації та консультацій, які працюють з 2009 року за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Стратегічною метою реалізації нашого проекту «Посилення правових можливостей бідних верств населення та ромського населення в м. Мукачево» є надання безкоштовної соціально-правової допомоги бідним верствам населення, включаючи ромське населення в м. Мукачево, шляхом створення «Мукачівського правозахисного центру».

В рамках даного проекту центральний координаційний офіс «Центру» буде знаходитися за адресою нашого фонду: м.Мукачево, площа Миру 17/12.

Для поліпшення умов доступу ромського населення до послуг з надання безоплатної соціально-правової допомоги планується відкриття відділення «Центру» безпосередньо в ромському таборі.

Робота «Мукачівського правозахисного центру» покликана виявити правові потреби жителів міста Мукачево, зокрема, у випадках порушення їх трудових і майнових прав, обмеження економічної свободи на відкриття власної справи, надання первинної юридичної консультації та інформації, а також сприяти активізації місцевих громад з метою посилення правових можливостей громадян захищати свої права та інтереси самостійно. Виходячи з цього, крім надання первинної правової допомоги, планується проведення просвітницької роботи у вигляді семінарів та тренінгів і поширення тематичних методичок для поліпшення обізнаності та практичних навичок населення для здійснення ними самостійного захисту своїх прав.

Активна співпраця з органами влади та місцевого самоврядування в Мукачево, а саме представництво Глави Правління Правозахисного фонду «Розвиток» в Мукачівському міській раді у складі міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення з правом дорадчого голосу, гарантує виконання даного проекту на високому рівні і дає нам можливість більш активно діяти в рішенні проблем громадян нашого міста.

Відкриття «Мукачівського правозахисного центру» планується в кінці серпня 2012 року. Інформація про офіційне відкриття буде надана пізніше, слідкуйте за новинами на нашому сайті.