Публікації

Ми стали регіональними партнерами національної кампанії “Відкриваємо двері дітям”

тренинг

14 і 15 квітня 2014 року, в Києві, в рамках національної кампанії по реформі інтернатної системи догляду за дітьми “Відкриваємо двері дітям” проходила перша зустріч регіональних партнерів. Основним завданням зустрічі було обговорення планів співпраці на 2014 рік і напрацювання спільного бачення діяльності з регіональними партнерами в майбутньому.

У перший день зустрічі презентували основні завдання Кампанії в Україні і в Європі, де реформування системи інтернатного догляду вже визнано пріоритетним напрямком роботи уряду. Було проведено тренінг на тему практичного втілення деінституціалізації, розформування інтернатів, роботи над збереженням сім’ї та забезпеченням сімейних форм виховання для всіх дітей. Представники громадських організацій постійно зіштовхуються з неприйняттям ідей реформування як з боку адміністрації інтернатів і, частково, батьків, які віддають дітей в інтернати за заявою, так і з боку місцевих чиновників, не готових працювати в напрямку реформ.

кампания открываем двери детям

Впродовж другого дня зустрічі обговорили цільові групи кампанії, детальний план діяльності на 2014 рік. Також учасникам була представлена ​​концепція проведення аудиту системи захисту дітей та тренінгової програми по деінституціалізації, спрямованої на розвиток здатності регіональних організацій з лобіювання реформи системи інтернатнатного догляду за дітьми.

Ми, як регіональні партнери Кампанії, готові до активної співпраці та залучення необхідних ресурсів для досягнення максимальних результатів по початку деінстітутілізаціі інтернатних закладів.

http://openingdoors.org.ua