Публікації

Міжнародна школа з прав людини

school_kiev

З 23 по 29 квітня, в Києві відбувся тренінг міжнародної школи з прав людини.

У школі брали участь юристи та лідери правозахисних та громадських організацій, журналісти, а також співробітники державних органів щодо захисту прав людини з України, Білорусі, Молдови, Росії, Вірменії, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Киргизії. Від Благодійного фонду «Розвиток» брав участь юрист і фотожурналіст Олег Григор’єв.

Головною метою тренінгу міжнародної школи з прав людини було глибоке вивчення основ концепції прав людини, її історії, теорії та філософії. Практика застосування дій на захист суспільних інтересів, огляд національних і міжнародних механізмів щодо захисту прав людини, а також розглядалися питання ксенофобії і нетерпимості, як найважливіших викликів концепції прав людини в сучасному світі.

Міжнародну школу з прав людини проводив Центр Громадянських Свобод в рамках Міжнародної Школи Прав Людини і Громадянських Дій. Захід проходив за підтримки «Ефективне регіональне співробітництво та спільні платформи для громадянського суспільства країн Східного партнерства, Росії та країн Центральної Азії: захист і заохочення фундаментальних свобод в регіоні» за фінансової підтримки Європейської комісії.