Публікації

Мукачево долучається до акції «Зробимо Україну чистою!»

 

Як приєднатися до акції?

Для того, щоб долучитися до прибирання міста, є кілька варіантів. Найважливіше, звичайно, прийти особисто 28 квітня і допомогти прибирати.

Місце зустрічі – набережна Латориці біля православного монастиря. Час реєстрації учасників – 11.00. Номер телефону координатора: 050 214 50 59, Юрій.

При можливості, мати з собою господарські рукавички і великі пакети для сміття.

Якщо ви хочете прибирати якесь інше місце, ви можете стати координатором. За додатковою інформацією звертайтеся за вищевказаним номером.

Як ще можна допомогти?

Може бути таке, що ви не маєте часу або можливості бути в зазначеному місці в зазначений час, але хочете допомогти.

Ви можете:

– Поширити інформацію серед знайомих;

– Придбати та передати координатору рукавички та мішки для збору сміття;

– Організувати транспорт для вивезення сміття;

– Роздрукувати і розклеїти по місту плакати або наклейки з інформацією про акцію (макет у координатора);

– Поширювати інформацію про акцію в соціальних інтернет-мережах.

Імена благодійників і назви фірм, які допоможуть акції “Зроби Україну чистою!” Будуть оприлюднені у всеукраїнських засобах масової інформації.

Довідка про рух “Зробимо Україну чистою!”

У минулому році відбулася перша всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!». Це аполітична і некомерційна ініціатива є частиною міжнародного руху “Let’s do it world!”, що виникла в 2008 році в Естонії.

«Кожен, хто хоч раз добровільно прибирав парк, вже ніколи не кине навіть недопалок повз урну. Більшість друзів такої людини теж перестануть смітити в його присутності. Так поступово – від людини до людини – країна стає чистішою».

Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Залучаючи якомога більше людей в акції ми хочемо змінити ставлення українців до засмічення нашого оточення. В Естонії на 4-й рік на прибирання вийшло вже половина країни. Як Ви вважаєте, чи змінилося ставлення до засмічення в країні, де про оточення піклується половина населення?

Доля нашої країни залежить від кожного! Тільки разом ми зможемо зробити Україну чистою!

Кожен з вас, хто не хоче миритися зі сміттям і готовий діяти, повинен прийти 28 квітня о 11.00 на набережну до православного монастиря. Приберемо наше місто разом!

Джерело: Панорама Мукачево