Публікації

Мукачівська міська рада затвердила два проекти

Благодійний фонд Розвиток

У нас чудова новина. Сьогодні, 27 червня 2013 року, на засіданні виконавчого комітету депутати Мукачівської міської ради затвердили дуже важливі для нашого міста проекти – це два спільних проекти Мукачівської міської ради та Благодійного фонду «Розвиток».

Перший проект – «Соціально-правова інтеграція ромів у суспільне життя України зі збереженням етнокультурної унікальності ромського народу». Цей проект буде реалізовуватися в рамках місцевої програми Мукачівської міської ради «Ромське населення міста Мукачево на 2012-2015 роки», а також в рамках національної стратегії.

Другий проект – Навчальний дистанційний курс «Права людини і міжкультурне порозуміння» для педагогів навчальних закладів міста Мукачево.

Ми щасливі, що наша влада розуміє важливість соціально-правового захисту жителів міста Мукачева і готові брати активну участь в реалізації проектів, а також у захисті прав і свобод кожної людини мешкає в нашому місті незалежно від його національної та релігійної приналежності.

Ми впевнені, що тільки спільна діяльність, спрямована на встановлення партнерства між владою та громадськими організаціями може призвести до системних змін в нашому суспільстві.