Публікації

«Незалежні фільми, незалежні люди, незалежні думки»

Официальный постер кинофестиваля
Офіційний постер кінофестивалю, картинка взята з сайту посольства США

З 17 по 20 листопада в Києві, посольство США представить Перший фестиваль американського незалежного кіно в Україні. Кінофестиваль «Незалежність» має на меті дослідження самої ідеї незалежного кіно в контексті першого в Україні фестивалю, присвяченого новому художньому і документальному кіно США.

«Незалежні фільми, незалежні люди, незалежні думки» – під таким гаслом проходитиме цей новий щорічний фестиваль. Художні і документальні фільми, які приймають в ньому участь, були відібрані за індивідуальний погляд на любов, політику, релігію і суспільство. У цих роботах звучать щирі голоси незалежних американських кінематографістів, а зображені на екрані сторони життя США рідко можна побачити в українських кінотеатрах. В Україні добре відомі і користуються успіхом американські блокбастери та фільми, зняті на великих студіях, але майже не відомі стрічки, які збирають натовпи на прем’єрах в рамках фестивалів в США – таких, як «Санданс», «На Південь через Південно-Захід», «Трібекка». Це – нові голоси американського кіно.

У програму фестивалю входять нові незалежні американські фільми, які викликали найбільший резонанс в останній рік. Більше інформації про фестиваль можна знайти на сайті www.aiff.com.ua

Закарпатці, будете в столиці з 17 по 20 листопада, обов’язково відвідайте перший фестиваль незалежного американського кіно.

Джерело: Посольство США в Україні