Публікації

Нові медіа для співпраці НУО малих міст України

тренінг по Новым медиа

Цими вихідними, 19 та 20 жовтня 2013 року, в Мукачеві пройшов спеціалізований тренінг «Нові медіа для потреб і співпраці НУО малих міст України». Організаторами тренінгу виступили «Інтерньюс-Україна» і спільнота медіа-інноваторів MediaNext за підтримки МФ «Відродження». риймав учасників тренінгу Благодійний фонд «Розвиток».

В рамках дводенного тренінгу представники з декількох партнерських громадських організацій, а також місцевої преси вивчали як ефективно використовувати можливості Інтернету: інструменти нових (соціальних) медіа для залучення уваги нових аудиторій до своїх організацій, а також для сучасного позиціонування організацій в онлайн-просторі через правильне просування результатів своєї роботи.

Наше місто було обрано з 16 міст подавали заявки на проведення даного тренінгу. Партнерськими містами виступили Жмеринка і Люботин. У листопаді, найактивніші учасники тренінгів зберуться на «баркемп», на заключну конференцію, де представлять результати своєї роботи, а також обговорять можливості використання нових медіа для посилення взаємодії між своїми організаціями.

Хочемо висловити величезну подяку чудовим тренерам Євгену Демченко і Миколі Костіняну, за професіоналізм і вміння пояснювати складні речі простою живою мовою.

Більше фотографій за посиланням.