Публікації

Новорічне свято в мукачівському ромському таборі

Новорічне свято в мукачівському ромському таборі

Сьогодні, 30 грудня 2014 року, ми провели невелике, але дуже емоційне святкування Нового року в мукачівському ромському таборі. Ну, а для того щоб маленькі роми відчули душевне тепло і радість, ми зібрали і роздали 410 солодких подарунків.

Так як подарунків було багато, а костюмів тільки два, довелося нашу Ренату (юрист фонду) одягнути в костюм медсестри. Спочатку діти злякалися, а потім ми зламали стереотип по відношенню до лікарів і Рената стала улюбленицею. З Дідом Морозом нам теж пощастило. Свого часу ми допомагали йому відновлювати паспортні документи, тому можемо сміливо вас запевнити, що Дід Мороз легальний і він існує.

Вже через 10 хвилин, після того як ми включили музику, кількість дітей почала зростати в геометричній прогресії.

Ми почали розважальну програму – дітки верещали від радості, із задоволенням розповідали віршики, співали пісні і танцювали. А найспритніші та активні отримували по два подарунки. Батьки не встигали відтягувати дітей, як вони знову залізали на коліна Дідові Морозу і тестували бороду на міцність.

Немає нічого бажанішого і приємнішого, ніж побачити на обличчі дитини веселу і щасливу посмішку, і при цьому усвідомлювати, що саме ви подарували йому миті щастя, бурю емоцій і незабутніх вражень!

Хочеться зайвий раз повторити: не діліть дітей на своїх і чужих!

У свою чергу, хочемо висловити величезну подяку всім тим жителям Мукачева, хто приєднався до акції і зробив свій внесок в цей захід. Було дуже приємно, коли люди дзвонили, приходили до нас і приносили гроші, цукерки та фрукти для ромів.

Окремо хочемо подякувати Андрію Балозі, який нам дуже допоміг, надавши 200 новорічних подарунків.

П.С. Костюм Діда Мороза, який був узятий в оренду, дітлахи розтягнули в різні боки. Зараз наші юристи сидять і штопають його.

Весь фотоальбом можна переглянути за посиланням.