Публікації

Об’єднання «Всеукраїнська жіноча ініціатива»: нові підходи у вирішенні старих проблем

Академія жіночого лідерства

Після двох сесій, які відбувалися для жінок-лідерок зі всієї України в рамках Академії жіночого лідерства, постало питання продовження діяльності випускниць Академії, лише в іншій формі.

Привітала учасниць координаторка проектами Українського Жіночого Фонду Оксана Квітка. Зустрівшись на стратегічній сесії, яка тривала впродовж 5 та 6 лютого в м. Києві, учасниці під професійним керівництвом Тетяни Литвинової обговорили питання оформлення вже існуючої мережі учасниць Академії в більш чітку конструкцію.

Основні питання, які були обговорені:
• Форма об’єднання: мережа, асоціація чи коаліція?
• Формалізована чи неформалізована структура об’єднання?
• Яка мета та основні цілі об’єднання?
• Наша місія та цінності: що в пріоритеті?
• Які основні напрямки роботи об’єднання?

Обговорення усіх питань супроводжувалися конструктивними дискусіями між учасницями. Адже від кістяку, який був сформований впродовж сесії, залежить дієздатність, спроможність та результативність об’єднання.

Академія жіночого лідерства

За допомогою командної роботи учасниць та тренерок, були виокремленні основні засади співпраці жінок-лідерок. Ефективній та результативній роботі всеукраїнського об’єднання був покладений початок.

В стратегічному плануванні в межах Академії жіночого лідерства приймала медіа-менеджерка Благодійного фонду «Розвиток» Ірина Миронюк.

Прес-центр Благодійного фонду «Розвиток»

Фото: Український Жіночий Фонд