Публікації

Освітньо-правові проекти для населення міста Мукачево

У четвер, 6 червня 2013 року, під головуванням заступника міського голови Мукачева Михайла Лабоша відбулося чергове засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення міста Мукачево.
 
В ході засідання представником Благодійного фонду «Розвиток» були представлені два проекти, які в кінці червня будуть винесені на узгодження міськвиконкому.
 
Перший проект під назвою “Соціально-правова інтеграція ромів у суспільне життя України зі збереженням етнокультурної унікальності ромського народу”. Проект розроблений співробітниками фонду, буде реалізовуватися в рамках національної програми «Стратегія захисту та інтеграції в українське суспільство ромської меншини на період до 2020 року, а також місцевої програми Мукачівського міського Ради« Ромське населення міста Мукачево на 2012-2015 роки». Головна мета проекту – створення умов для соціальної інтеграції ромського населення проживає в місті Мукачево, шляхом забезпечення їх рівних прав і можливостей для участі в соціально-економічному та культурному житті держави, зі збереженням етнокультурної унікальності ромського народу. Посилення ролі місцевих органів самоврядування в сфері інтеграції ромів.
 
Другий проект, який був запропонований членам координаційної методичної ради, під назвою Навчальний дистанційний курс “Права людини і міжкультурне порозуміння” для педагогів навчальних закладів міста Мукачево. Навчальний курс орієнтований на оволодіння педагогами основними методами і практичними прийомами навчання школярів прав людини і міжкультурному розумінню. Головною метою проекту є підготовка педагогів до викладання уроків з прав людини в сфері неформальної освіти.
 
Спільна реалізація проектів Благодійного фонду «Розвиток» і міської ради міста Мукачево є дуже важливою частиною довгострокового і перспективного співробітництва.

Проекти будуть реалізовуватися «Мукачівським правозахисним центром», який створений на базі Благодійного фонду “Розвиток”, офіси якого знаходяться за двома адресами – в центрі міста і в ромському таборі.