Публікації

Паспортизації будинків у ромських поселеннях

6

Сьогодні, 01 березня, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів провів робочу зустріч з виконавчим директором Правозахисного фонду «Розвиток» Наталією Козир. Зустріч стала тематичним продовженням наради, яка відбулася вчора та була присвячена проблемним питанням, які є в житті ромських громад району. Нагадаємо, районна влада спільно з головами сіл та лідерами ромських громад працює над вирішенням ряду організаційно-правових проблем, як от: впорядкування технічної документації та паспортизації будинків у ромських поселеннях. Відсутність документів створює проблематику щодо нарахування всіх соціальних виплат, які передбачені державою.

До вирішення питань даного спектру долучаються й правозахисники. Так, у пані Наталії вже є досвід роботи з ромськими громадами у Мукачівському районі. Зокрема, за сприяння Правозахисного фонду «Розвиток» створено органи самоорганізації у трьох ромських громадах: с. В. Лучки, Павшино та Чомонин.

Результатом сьогоднішньої робочої зустрічі заступника голови адміністрації Олександра Богіва та правозахисниці Наталії Козир стала домовленість про сприяння правозахисного фонду у проведенні паспортизації будинків в ромських поселеннях.