Публікації

Почалася розробка міської програми з надання безоплатної правової допомоги жителям міста Мукачево

мукачевский городской совет

Вчора, 28 лютого, на робочій зустрічі представників Благодійного фонду «Розвиток» з представниками Мукачівської міської ради та Мукачівського міськрайонного управління юстиції, яка проходила в рамках засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення міста Мукачево було прийнято рішення про створення міської цільової програми по надання безоплатної правової допомоги жителям міста Мукачево.

До розробки проекту Програми будуть залучені юристи і адвокати Благодійного фонду «Розвиток», юристи Мукачівської міської ради, представники громадських організацій області та інші фахівці в сфері права.

На зустрічі був затверджений план заходів щодо створення міської Програми, який буде реалізований протягом 2014 року. Передбачається, що міська Програма почне функціонувати з січня 2015 року.

Протягом 2014 року безоплатну правову допомогу усім жителям міста Мукачево, включаючи ромське населення продовжує надавати Мукачівський правозахисний центр, офіси якого знаходяться за адресою м.Мукачево, площа Миру 17/12 (центр міста) та вул. Поштова 18 (ромська табір). Більш детальну інформацію про безоплатну правову допомогу можна отримати на нашому сайті або за телефоном: 066 056-18-46.

мукачівський правозахисний центр

Міська цільова програма з надання безоплатної правової допомоги буде розроблятися в рамках проекту «Розвиток сталої системи надання первинної правової допомоги жителям міста Мукачево» який реалізується Благодійним фондом «Розвиток» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні, Міністерства закордонних справ Данії та Міжнародного фонду «Відродження»

Головною метою проекту є забезпечення здійснення висококваліфікованого захисту конституційних прав і представництва правових інтересів бідних і соціально незахищених верств населення, включаючи ромське населення фінансовий стан яких не дозволяє їм отримувати платну юридичну допомогу.

Реалізація міської програми буде ґрунтуватися на принципах верховенства права, законності, доступності та забезпечення високої якості надання безоплатної правової допомоги. Сприятиме рівному і прозорого участі, а також співпраці між організаціями громадянського суспільства та місцевими органами влади.

Розвиток стійкої системи надання первинної правової допомоги жителям міста Мукачево – це початок процесу системних змін в Закарпатті, яке встановить соціальні зв’язки в суспільстві і сприятиме включенню бідних верств населення в соціальні процеси міста.

фонд Розвиток

фонд Розвиток

Фонд Розвиток