Публікації

Посилення правових можливостей ромів задля сприяння інклюзії в місцеві громади

002

12-14 липня на Закарпатті відбулась серія презентацій конкурсу “Посилення правових можливостей ромів задля інклюзії в громади і подолання дискримінації”.

Проект презентувала Ольга Жмурко, директорка Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження». Зустрічі пройшли в Мукачівській, Берегівській,
Виноградівській та Хустскій районних державних адміністраціях. Під час зустрічі з представниками держадміністрацій та представниками організацій які
працюють з ромським населенням на місцях було обговорено проекти направлені на посилення правових можливостей ромів та їх соціальної інклюзії і взаємодії з громадами, в яких знаходяться ромські поселення.

003

Виконавча директорка Правозахисного фонду «Розвиток», Наталія Козир, презентувала на зустрічах результати роботи Фонду, які стосуються розвитку ромського самоврядування та запросила представників державної влади долучатися та сприяти своїм партнерським ромським організаціям до створення та розвитку органів самоорганізації ромських громад в своїх районах.

004

Під час обговорення було розглянуто багато цікавих ідей зі сторони місцевої влади які зможуть знизити рівень соціальної дистанції між мешканцями сіл та ромських поселень, та будуть сприяти більш відкритому та активному включенню ромів до життя району.

Прес-центр
Правозахисний фонд «Розвиток»