Публікації

Правозахисний фонд «Розвиток» підписав меморандум про співпрацю с Мукачівським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

centre_muk
Сьогодні, 11 листопада наш Правозахисний фонд «Розвиток» підписав меморандум про співпрацю с Мукачівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Налагодження дієвої співпраці надавачів правової допомоги з державного та недержавного сектору є запорукою розбудови комплексної системи надання безоплатної правової допомоги мешканцям Мукачівського району. Це в свою чергу буде сприяти реалізації і захисту прав бідних верств населення й вразливих соціальних груп (до яких належать і представники ромської національної меншини), забезпеченню їх доступу до правосуддя, подоланню правової та соціальної ізоляції.

З метою практичного досягнення мети Меморандуму, центри первинної та вторинної правової допомоги домовились о проведені в найближчий час розширеної зустрічі щодо обговорення та розробки плану реалізації спільних заходів на 2017 рік.

Проект «Створення комплексної системи надання безоплатної правової допомоги в Закарпатській області» реалізується правозахисним фондом «Розвиток» у співпраці з Закарпатським регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за підтримки Уряду Канади, Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» та Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».