Публікації

Представництво Фонда імені Генріха Бьолля

Генрих Бёлль, немецкий писатель

Дорогі друзі та партнери, ми хочемо сьогодні розповісти вам про наших нових друзів і однодумців – про представництво Фонду імені Генріха Бьолля в Україні.

Генріх Теодор Белль – німецький прозаїк і новеліст, лауреат Нобелівської премії з літератури, є видатною особистістю Федеративної Республіки Німеччина. Він мав не тільки літературні заслуги перед країною, але також вів і активне політичне життя.

Фонд Генріха Бьолля був заснований в 1987 році в Кельні. Відділення фонду існують у багатьох країнах, в тому числі і на Україні, в Києві. Діяльність Фонду імені Гайнріха Бьолля націлена на досягнення справедливого світоустрою, на розвиток демократії та громадянського суспільства, науку і мистецтво.

Свою роботу в Україні, представництво Фонду імені Генріха Бьолля почало в квітні 2008 року. До пріоритетів роботи Представництва в Україні належать: сприяння демократії і зміцнення громадянського суспільства, політична освіта для громадян, раціональне використання енергії та захист клімату, статева рівність та ґендерна демократія, захист прав людини.

Інформацію про поточну діяльність Представництва Фонду в Україні можна знайти за адресою www.boell.org.ua.
Також пропонуємо вам ознайомитися з конкурсом малих грантів від Фонду ім. Генріха Бьолля.

Фотографія взята із мережі Інтернет.