Публікації

Представники влади та впливових ЗМІ об’єднуються для допомоги бідним верствам населення

Подяка

Соціальна відповідальність перед суспільством є одним з важливих чинників побудови відкритого і демократичного суспільства.

Комерційні ЗМІ створюються для отримання прибутку, вони повинні розважати, продавати і інформувати. Але, є ЗМІ, які, не дивлячись на свою капіталізацію, служать ще й майданчиком для громадського діалогу і висвітлюють на своїх сторінках актуальні проблеми регіону. Тим самим здійснюють свої головні функції – ініціюють соціальні ініціативи.
 
Провідні ЗМІ нашого регіону, будучи соціально відповідальними ЗМІ, проявили ініціативу про безкоштовне розміщення на своїх комерційних інформаційних майданчиках банера «Мукачівського правозахисного центру», юристи якого надають безкоштовну правову допомогу населенню міста Мукачево.

Представники органів самоврядування і муніципальних служб міста Мукачево, також не відстають від прояву соціальної відповідальності перед своїми виборцями. Кілька інформаційних стендів “Мукачівського правозахисного центру” були розміщені в приміщенні Міської ради, РАГСу, Радбезу, а також в міському відділенні міліції.

Розміщення інформації в вищевказаних місцях стало більше викликати довіри до правозахисного центру серед жителів Мукачева. Найчастіше, приходячи до нас за допомогою в Центр, люди спочатку запитують «А чи дійсно тут надають допомогу безкоштовно».

Так як основна робота юристів нашого центру – це надання юридичних консультацій, роз’яснення законодавства та нормативних актів, а також пояснення громадянам, куди і до кого потрібно звернутися для вирішення їх проблем, у нас утворився своєрідне коло довіри.

Завдяки тому, що стенди розміщені в таких важливих місцях, збільшився потік громадян в Центр. Через те, що збільшилася кількість звернень до Центру, збільшилася кількість позитивно вирішених справ представниками органів влади.

Приємно бачити, що люди стали більше довіряти представникам влади у вирішенні своїх проблем. Вже немає тієї первісної озлобленості «Я ходив туди і мене не прийняли», люди повертаються до нас в Центр з вдячними словами «Ви знаєте, мене відразу прийняли і навіть взялися за мою справа».

Подяка

Ми раді, що за такий короткий період часу, ми змогли налагодити теплі і дружні відносини з представниками влади. Ми щасливі в їх особі мати надійних партнерів в питаннях надання безоплатної правової допомоги жителям нашого регіону.
Особливо хочемо подякувати таким ЗМІ, як Мукачево.net, які самі виявили ініціативу розміщувати безкоштовно на сторінках своїх видань інформацію про діяльність Мукачівського правозахисного центру, а також публікувати соціальні статті про найбільш актуальні проблеми нашого регіону.