Публікації

Прес-анонс конференції в УНІАН

У п’ятницю, 17 травня, о 12:30 в інформаційному агентстві УНІАН (м.Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: «Покинуті діти: що приховують зачинені двері інтернатів», присвячена умовам утримання дітей в інтернатах, проблеми реформування інтернатного освіти, соціалізації випускників інтернатів та роботі національного превентивного механізму.

Під час прес-конференції журналісти зможуть познайомитися з історією ромського хлопчика Стаса Деметра – живою ілюстрацією доль десятків тисяч випускників інтернатів в Україні.

Також будуть представлені дані моніторингу дотримання прав клієнтів у закладах постійного перебування Міністерства соціальної політики України, проведеного Харківським інститутом соціальних досліджень.

Участники:
• Андрій Черноусов, директор Асоціації незалеєних моніторів;
• Наталя Козир, координатор проектів Благодійного фонду «Розвиток» (м. Мукачево), голова комітету з питань захисту прав дітей, попередження насильства в сім’ї та запобігання торгівлі людьми в громадській раді щодо дотримання прав людини при Мукачівському виконавчому комітеті;
• Мирослава Пилипчинець, Стас Деметр, випускник Домбоковської школи-інтерната;
• Роман Романов, керівник програми «Верховенство права» Міжнародного фонду “Відродження”.

Модератор — Тетяна Печончик, голова Центру інформації по правам людини.
Додаткова інформація за телефоном: (067) 445-95-43.
Реєстрація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.