Публікації

Прес-анонс

Благодійний фонд «Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочинає реалізацію проекту «Підвищення рівня знань представників державних установ в області захисту громадян від дискримінації».

В рамках проекту будуть проведені серії тематичних семінарів для представників владних структур (депутати міських та районних рад, представники органів місцевої та районної влади, судді, представники правоохоронних органів) в чотирьох містах України (Мукачево, Одеса, Павлоград, Херсон).

Головною метою семінарів є підвищення рівня знань представників владних структур в сфері захисту прав людини і антидискримінаційної політики, формування культури толерантності та протидії ксенофобії. Підвищення практичних навичок у суддів в області застосування положень Європейської конвенції з прав людини та ЗУ «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні». Підвищення рівня розуміння проблеми дискримінації з боку правоохоронних органів.

Партнерами виступають: Херсонський обласний фонд милосердя та здоров’я, Одеська обласна організація Всеукраїнської громадської організації “Комітет виборців України”, Павлоградський міський благодійний фонд «Горіння».

PS: Центри правової інформації та консультацій, які надають безоплатну правову допомогу ромському населенню працюють при підтримці програми “Рома УкраїниМіжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи читайте на сайті www.legalspace.org в розділі “Посилення правових можливостей ромських громад”. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження», інших громадських, релігійних, політичних організацій та приватних осіб.