Публікації

Прес-конференція з нагоди відкриття «Мукачівського правозахисного центру»

Сьогодні, 21 вересня 2012 у Мукачівському міськвиконкомі відбулася прес-конференція з нагоди відкриття «Мукачівського правозахисного центру» з надання безоплатної первинної правової допомоги.

Цей проект реалізується Благодійним фондом «Розвиток» за сприяння виконавчого комітету Мукачівської міської ради та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках реалізації ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення».

На зустрічі були присутні представники Міжнародного фонду «Відродження» – Романов Роман, директор програми «Верховенство права» та Ольга Жмурко менеджер програми, юристи Благодійного фонду «Розвиток», а також представники Мукачівської міськради – Михайло Лабош та Іван Маняк.

Заступник мера міста Михайло Лабош, зазначив, що він пишається тим, що такий Центр вперше створений на Закарпатті та знаходиться він саме в Мукачево. Адже міська рада завжди готова йти назустріч громадським організаціям і тільки в тісній співпраці можливо досягти максимально корисного ефекту.

У свою чергу, Наталя Козир, координатор проекту, розповіла про роботу «Мукачівського правозахисного центру», історію його створення, основні цілі та завдання.

Всі учасники зустрічі отримали інформаційні матеріали та вичерпні відповіді на питання про співпрацю міськвиконкому та Благодійного фонду «Розвиток», а також розповіли про актуальні для Закарпаття соціально-правові питання з якими звертаються до них громадяни міста Мукачево.

Олег Григор’єв