Публікації

Регіональний координатор Уповноваженого провів лекцію студентам УжНУ

«Активізуючи роль журналістів у сфері прав людини, ми сприятимемо формуванню серед громадян України правової культури»,- на цьому наголосив регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Закарпатській області Олег Григор’єв під час лекції студентам факультету журналістики Ужгородського національного університету щодо ролі журналістів у процесі підтримки та захисту прав людини, що відбулася 8 грудня 2016 року.

Лекція в УжНУ

Олег Григор’єв привернув увагу студентів до моделі та структури національного превентивного механізму в Україні, розповів про основні результати діяльності щодо моніторингу місць несвободи, повідомив про системні проблеми порушень там прав людини, ознайомив майбутніх журналістів із основними принципами роботи моніторів, методологією візитів, їх організацією та проведенням.

grig2

«Насправді, роль журналістської спільноти у підтримці та захисті прав людини є унікальною, адже вони формують громадську думку. Посилюючи вплив журналістів на ситуацію із дотриманням прав людини, ми зможемо сформувати серед наших громадян культуру прав людини в Україні», – зазначив регіональний координатор, мотивуючи молодих журналістів займати активну позицію й долучатися до громадської діяльності, спрямованої на захист прав і свобод жителів України, а також висвітлювати проблеми порушення прав людини в місцях несвободи.

Нагадаємо, що за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у 2016 році було проведено тренінг з моніторингу місць несвободи для журналістів та підготовлено нових громадських моніторів національного превентивного механізму.
Джерело