Публікації

Різдвяний бограч в таборі

Табір мукачево

Різдво – це прекрасний сімейне свято і головне в ньому не місце, де ви його святкуєте, а рідні і близькі люди, з якими ви поділяєте свою радість і тепло. Саме так і святкували Різдво роми нашого міста.

На Різдво, глави вуличних комітетів скинулися і влаштували справжнє свято на вулиці – зварили величезний котел бограча. Наливали всім без винятку, правда, тих, хто був з дуже великими тазиками, іноді ганяли.

Цікаво спостерігати, як люди, які знаходяться в дуже поганих життєвих умов, вміють щиро радіти і веселитися. Роми дуже тісно пов’язані між собою, родинні зв’язки і просто слово «роми» об’єднує їх куди більше, ніж ті ж поняття серед українців. Вони вміють підтримати один одного і в горі і в радості. І якщо на краю вулиці, з кимось щось трапитися, то весь табір прийде до нього на допомогу.

Завтра співробітники «Мукачівського правозахисного центру» продовжать свято і роздадуть найменшим ромам новорічні подарунки. Для дітей підготовлена ​​новорічна програма з музичними номерами, веселим дідом морозом і ромською Снігуронькою.

Фотографії зі святкування.