Публікації

Робоча зустріч із керівниками бюро правової допомоги в Закарпатській області

робоча зустріч

Сьогодні, 14 грудня 2016 року, відбулась робоча зустріч із керівниками бюро правової допомоги в Закарпатській області.

Захід проводився в рамках меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання вторинної правової допомоги у Закарпатській області та Правозахисним фондом ”Розвиток”.
Під час зустрічі представники фонду поділились з юристами правових бюро своїм досвідом з надання правової допомоги представникам ромської національної меншини.

Адвокатеса фонду, Ірина Лисничка, розповіла про механізми, які використовують юристи фонду для надання безоплатної правової допомоги, наголосивши, що питання отримання ромами ідентифікуючих документів досі залишається актуальним.
У підсумку юристи фонду та правових бюро домовилися про проведення у наступному році спільних правопросвітницьких заходів в ромських таборах Закарпатської області та про перенаправлення справ до фонду стратегічних судових справ Правозахисного фонду «Розвиток».

робоча зустріч

Також було досягнуто домовленості про проведення спільних освітніх семінарів та тренінгів, які сприятимуть посиленню правових можливостей мешканців Закарпатської області, оскільки підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення є основними напрямками діяльності, як координаційного центру так Правозахисного фонду ”Розвиток”.

Прес центр
Правозахисний фонд «Розвиток»