Публікації

Робоча зустріч по розробці адвокасі кампаній

Сьогодні, 19 вересня 2013 року, відбулася внутрішня робоча зустріч юристів Мукачівського правозахисного центру з питання підготовки адвокасі кампанії для представлення інтересів і захисту фундаментальних прав ромів.

Під час проведення робочої зустрічі були обговорені механізми проведення адвокасі кампанії і було прийнято рішення провести наступні заходи:
1. Провести аналіз проблеми відсутності документів у ромів.
2. Провести аналіз законів, які стосуються видачі паспортних документів та свідоцтв про народження.
3. За результатами проведеного аналізу законів підготувати зміни до законодавства, які спростять процедуру отримання паспортних документів та свідоцтв про народження.
4. Провести робочу зустріч з представниками МФ «Відродження», секретаріату Уповноваженого з прав людини, ДМС, Міністерства юстиції, УВКБ ООН, депутатами Верховної Ради, а також юристами центрів правової інформації та консультацій.
5. Почати кампанію лобіювання щодо внесення змін до законодавства.

PS: Центри правової інформації та консультацій, які надають безоплатну правову допомогу ромському населенню працюють при підтримці програми “Рома УкраїниМіжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи читайте на сайті www.legalspace.org в розділі “Посилення правових можливостей ромських громад”. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження», інших громадських, релігійних, політичних організацій та приватних осіб.