Публікації

Робоча зустріч з питань розробки комплексної програми з надання правової допомоги ромам міста Мукачево

Сьогодні, 5 вересня 2013, в приміщенні міської ради відбулася робоча зустріч з питань розробки комплексної програми з надання правової допомоги ромам міста Мукачево.

На зустрічі були присутні юристи «Мукачівського правозахисного центру», заступник мера Михайло Лабош, представники Мукачівського районного управління юстиції, а також адвокати, які хочуть надавати допомогу Pro bono.

Метою зустрічі було обговорення поточної ситуації у сфері надання безоплатної правової допомоги та правового інформування жителів ромського табору. Юристи правозахисного центру представили аналіз справ з якими до них звертаються роми, а також шляхи їх вирішення.

В ході обговорення були визначені спільні напрямки роботи з ромським населенням, визначено перелік завдань і заходів за рішенням наболілих проблем жителів ромський табір у місті Мукачево.

PS: Центри правової інформації та консультацій, які надають безоплатну правову допомогу ромському населенню працюють при підтримці програми “Рома УкраїниМіжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи читайте на сайті www.legalspace.org в розділі “Посилення правових можливостей ромських громад”. Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження», інших громадських, релігійних, політичних організацій та приватних осіб.