Публікації

Розбудова ромського самоврядування в Мукачівському районі

raj1
Сьогодні, для нас відбулась значна подія під час якої Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної державної адміністрації та голови чотирьох сільських рад (Ярослав Чоп – голова Великолучківської сільради, Василь Коштура – голова Ракошинської сільради, Вікторія Кізман – голова Павшинської сільради та Тибор Бакша – голова Чомонинської сільради), дали публічно свою згоду на підтримку розвитку ромського самоврядування в Мукачівському районі.

raj3

Наразі вже проведені перші загальні збори в ромських поселеннях в селах Великі Лучки, Павшино та Чомонин і ми очікуємо на перші рішення сесій сільських рад щодо дозволу на  створення органів самоорганізації ромських громад.

raj2
Створені органи самоорганізації ромських громад (ОСРГ) стануть складовою системи місцевого самоврядування та будуть відігравати значну роль у сучасному житті ромських територіальних громад. Спираючись на ініціативу найбільш активної частини ромського населення, ОСРГ, з одного боку, нададуть можливість більш повно виявити і задовольнити життєві потреби ромського населення, а з іншого – будуть стимулювати більш ефективну роботу влади направлену на розвиток ромських поселень.
Фото: Мукачівська Районна Адміністрація

Проект «Розширення можливостей ромських громад Мукачівського району в процесах прийняття рішень на місцевому рівні» впроваджується Правозахисним фондом «Розвиток» при підтримці Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження».