Публікації

Розпочинається робота органів самоорганізації ромських громад в Мукачівському районі

1

З середини січня, новостворені органи самоорганізації ромських громад, які розташовані в селах Чомонин, Павшино та Великі Лучки розпочинають свою роботу, а саме прийом мешканців таборів. З цією метою були розповсюджені об’яви серед мешканців ромських поселень.

Під час спільного опитування щодо створення соціального паспорту ромської громади, голови ромського самоврядування в Мукачівському районі, особисто проінформували кожного мешканця свого табору про місце та час, коли будуть відбуватися прийоми.

2

Під час прийомів члени органів самоорганізації ромських громад будуть формувати звернення, надавати консультації та збирати необхідні документи від мешканців таборів, з метою перенаправлення справ до юристів Правозахисного фонду «Розвиток», які в подальшому будуть надавати безоплатну правову допомогу – юридичні консультації та супровід у судах у вирішенні проблем з якими звертаються мешканці таборів.

3

Проект «Розширення можливостей ромських громад Мукачівського району в процесах прийняття рішень на місцевому рівні» впроваджується Правозахисним фондом «Розвиток» при підтримці Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження».

Прес-центр Правозахисного фонду «Розвиток»