Публікації

Санітарний контроль в ромскому таборі

ромский табор мукачево

З метою ветеринарно-санітарного контролю за домашніми сільськогосподарськими тваринами (конями), що знаходяться в таборі, в суботу 6 жовтня 2013 року, староста ромського поселення Балог Олександр з главами вуличних комітетів та співробітниками Благодійного фонду «Розвиток», провели перепис домашніх тварин (коней) . Також була проведена інвентаризація основних транспортних засобів (візків з кіньми) шляхом нанесення номерів на бічній стороні вози.

Завдяки складеними списками ми змогли встановити графік чергування з вивезення сміття з важкодоступних місць. Розуміючи складну ситуацію, роми проявили ініціативу в допомозі вивезення сміття з маленьких і вузьких вуличок, де досить проблематично проїхати КамАЗ. Тепер кілька разів на тиждень, на безоплатній основі, власники возів з кіньми буду звозити скопилася сміття до центральних контейнерів кампанії АВЕ.

Захід проводиться в рамках спільного проекту «Соціально інтеграція ромів у суспільне життя України зі збереженням етнокультурної унікальності ромського народу», який реалізовується Благодійним фондом «Розвиток» і Мукачівським міським радою (в рамках програми «Ромське населення міста Мукачево на 2012-2015 роки»).

Більше фотографій за посиланням.